AST OTWARTA | spektakl „Żyję!” dostępny z pętlą indukcyjną | 20.10.2022

20.10.2022

W dniu 20 października br. na spektakl pt. „Żyję!” w reż. Magdy Miklasz zapraszamy w szczególności osoby korzystające z aparatów słuchowych, które w tym dniu będą mogły skorzystać ze wsparcia pętli indukcyjnej poprawiającej komfort słyszenia oraz jakość dźwięku odbieranego przez aparat słuchowy lub implant.

Użycie pętli eliminuje niepożądane przydźwięki i hałasy z najbliższego otoczenia osoby słabosłyszącej, tj. szepty, szelesty, skrzypienie.

Z niecierpliwością czekamy na uwagi widzów Teatru AST, którzy być może usłyszą nas po raz pierwszy.

Symbol pętli indukcyjnej oznacza, że w danym miejscu została ona zainstalowana.

  • We Wrocławiu pętla indukcyjna zamontowana jest na Dużej Scenie, w budynku dostępna jest przenośna pętla indukcyjna do spotkań face to face oraz stanowiskowa, recepcyjna pętla indukcyjna w kasie.
  • W Krakowie w budynku przy ul. Straszewskiego 22 pętla indukcyjna znajduje się na Scenie im. Stanisława Wyspiańskiego (wcześniejsza inwestycja), w budynku dostępna jest przenośna pętla indukcyjna do spotkań face to face oraz stanowiskowa, recepcyjna pętla indukcyjna na portierni; w budynku przy ul. Warszawskiej 5 jest przenośna pętla indukcyjna do spotkań face to face oraz stanowiskowa, recepcyjna pętla indukcyjna na portierni.
  • W Bytomiu w budynku zainstalowana jest przenośna pętla indukcyjna do spotkań face to face oraz stanowiskowa, recepcyjna pętla indukcyjna w Dziekanacie.

Akademia Sztuk Teatralnych wyposażona została w pętle indukcyjne dla osób słabosłyszących w ramach realizacji projektu AST Otwarta (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój konkurs nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/21 „Uczelnia dostępna III”).