Historia na własnych zasadach - prezentacja konkursu Papaya Young Directors

5 listopada 2019

Filia ASTv we Wrocławiu i organizatorzy konkursu Papaya Young Directors zapraszają na spotkanie „Historia na własnych zasadach”, podczas którego dowiecie się, jak zawojować największy europejski konkurs dla młodych reżyserów.

W spotkaniu weźmie udział reżyserka i fotografka, laureatka 3. edycji konkursu Papaya Young Directors - Weronika Ławniczak, która opowie o odwadze w tworzeniu autorskich opowieści. Dowiecie się także o formule konkursu, sile pomysłu i umiejętności korzystania z własnych doświadczeń.
 
Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godz. 19:45 w sali nr 235, Filia AST we Wrocławiu, ul. Braniborska 59, Wrocław. Wstęp wolny.

Już 16 grudnia rozpocznie się 7. edycja konkursu dla młodych twórców, Papaya Young Directors. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „upside down stories”, a uczestnicy konkursu będą mieli okazję spróbować swoich sił w trzech kategoriach: Branded Stories, Music Stories i Instagram Stories. Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać eksplikację reżyserską przedstawiającą pomysł na film reklamowy lub teledysk dla Partnerów Głównych konkursu. Autorzy najlepszych prac otrzymają budżet na realizację swoich produkcji. Premiera filmów i wręczenie nagród odbędzie się podczas finału pod koniec maja 2020 roku.