2 LISTOPADA – DZIEŃ REKTORSKI

26.10.2018

Szanowni Państwo,

decyzją JM Rektor prof. Doroty Segdy 2 listopada został ustanowiony dniem rektorskim wolnym od zajęć dydaktycznych dla Studentów i Pedagogów AST, z prośbą o odpracowanie zajęć w innym terminie.