Agata Kucińska nagrodzona podczas XXIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu
24.10.2017
Nasz pedagog Agata Kucińska została nagrodzona podczas XXIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu za spektakl „W środku słońca gromadzi się popiół”. Zdobyła dwie nagrody: za reżyserię oraz GRAND PRIX 24 MFTL SPOTKANIA.
Gratulujemy!
Pozostałe nagrody: http://www.dziennikteatralny.pl/artykuly/wroclaw-laureatem-spotkan.html