Agata Kucińska nagrodzona podczas XXIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu

24.10.2017

Nasz pedagog Agata Kucińska została nagrodzona podczas XXIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu za spektakl „W środku słońca gromadzi się popiół”. Zdobyła dwie nagrody: za reżyserię oraz GRAND PRIX 24 MFTL SPOTKANIA.

Gratulujemy!

Pozostałe nagrody: http://www.dziennikteatralny.pl/artykuly/wroclaw-laureatem-spotkan.html