Dr Mateusz Barta został powołany do składu Rady Młodych Naukowców!

26.02.2026

Dr Mateusz Barta został powołany do składu Rady Młodych Naukowców! To prestiżowe wyróżnienie potwierdza jego zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej nauki. Rada to organ powołany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nie tylko identyfikuje bariery stojące przed młodymi badaczami, ale też przygotowuje rekomendacje i narzędzia wspierające rozwój ich karier oraz poprawę warunków pracy i finansowania nauki.Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za realizację ambitnych planów w nowej roli.