DRUGI NABÓR NA STUDIA NA KIERUNKU REŻYSERIA, SPECJALNOŚĆ: REŻYSERIA TEATRU LALEK

22.09.2020

PLANOWANY TERMIN REKRUTACJI: 8-14PAŻDZIERNIKA 2020

Rok akademicki 2020/21 to dla nas rok szczególny. Z myślą o studentach i ich rozwoju, a także wyzwaniach przed jakimi staje współczesny teatr, wprowadzamy dziś nowy program dla kierunku reżyseria, specjalność reżyseria teatru lalek. To dla nas rok otwarcia się na zmiany. Z tej okazji wyjątkowo organizujemy drugi nabór i ogłaszamy dodatkowy termin rekrutacji na bezpłatne, jednolite studia magisterskie.

Współczesny teatr lalek to teatr interdyscyplinarny, łączący różne formy animacji z działaniami aktorskimi, plastyką ruchu scenicznego i muzyką, pozwalający na tworzenie zarówno klasycznych narracji teatru ożywionej materii, jak i eksperymentalnych form teatru autorskiego.Jeśli interesuje Cię teatr formy, wchodzący w dialog z szeroko pojętymi sztukami wizualnymi, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań scenicznych i twórczy eksperyment, zapraszamy!

Idzie nowe! Bądź z nami w awangardzie!

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy:puppetry@ast.wroc.pl

Poradnik dla kandydata: dostępny jest tutaj.

UWAGA! Kandydaci, którzy uczestniczyli w rekrutacji na WRD Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej i mogą wziąć udział w naborze nieodpłatnie!