„DZIÓB W DZIÓB” NA FESTIWALU „SPECTACULO” W OSTRAVIE

27.09.2023

Studentki i Studenci Wydziału Lalkarskiego zaprezentują spektakl „Dziób w Dziób” w reżyserii Adrianny Maliszewskiej podczas festiwalu „Spectaculo” w Ostravie!

Gramy 2 października o godzinie 9:00!


WIĘCEJ O SPEKTAKLU
WIĘCEJ O FESTIWALU