„DZIÓB W DZIÓB” NA FESTIWALU „SPECTACULO” W OSTRAVIE
27.09.2023
Studentki i Studenci Wydziału Lalkarskiego zaprezentują spektakl „Dziób w Dziób” w reżyserii Adrianny Maliszewskiej podczas festiwalu „Spectaculo” w Ostravie!
Gramy 2 października o godzinie 9:00!
WIĘCEJ O SPEKTAKLU
WIĘCEJ O FESTIWALU





