FESTIWAL SZKÓŁ TEATRALNYCH W ŁODZI – PODZIĘKOWANIA!

27.05.2024

Nagrodzonym i Nienagrodzonym w czasie Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi
Serdecznie Gratulujemy i Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim Twórcom i Współtwórcom! Wykonawcom, Realizatorom, Koordynatorom, Pracownikom Działu Technicznego!
Twórcza postawa wszystkich zainteresowanych to wielka radość i duma!

prof. dr hab. Elżbieta Czaplińska-Mrozek
dr hab. Bożena Klimczak
dr hab. Ewelina Ciszewska

Nagrody przyznane Studentkom i Studentiom AST we Wrocławiu:

NAGRODA SPECJALNA dla zespołu „Trojanek”, Spektaklu Dyplomowego Studentek i Studentów Wydziału Lalkarskiego w reżyserii Konrada Dworakowskiego!

I NAGRODA AKTORSKA dla Magdaleny Wawrzyniak z Wydziału Lalkarskiego za rolę Hekabe w spektaklu „Trojanki”!

WYRÓŻNIENIA:
-Natalia Herman, za role Buły w spektaklu „Pierwsze Razy” z Wydziału Lalkarskiego.
-Laura Pajor za role Matki, Nauczycielki, Serce Matki w spektaklu „Moje serce, mój lód”, z Wydziału Aktorskiego.
-Tomasz Wóltański za role Ojca i Człowieka bez głowy w spektaklu „Moje serce, mój lód” z Wydziału Aktorskiego.
-Zofia Wardacka za rolę Pani Nastki w spektaklu „Bowie w Warszawie”, Spektaklu Dyplomowym Studentek i Studentów Wydziału Aktorskiego.
-Mateusz Nowak za rolę Karo w spektaklu „Pierwsze razy” z Wydziału Lalkarskiego!

NAGRODA SPECJALNA dla Darii Bogdan za rolę Kasandry w „Trojankach” z Wydziału Lalkarskiego!