Finał Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej
15.05.2024
Niezmiernie miło nam poinformować, że w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej znalazły się „Pierwsze razy” Marii Wojtyszko! Tekst był realizowany jako Spektakl Dyplomowy Studentek i Studentów Wydziału Lalkarskiego!
W finale znalazła się także sztuka „Błękitne oczy pełne miłości” Tomasza Mana, wykładowcy AST.
Gratulujemy!
Rozstrzygnięcie konkursu przez wyłonienie laureata 17. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej planowane jest na 28 września 2024 roku.
WIĘCEJ INFORMACJI
