Finał II edycji Festiwalu Forum Studentów Uczelni Artystycznych w dniach 18-20 czerwca we Wrocławiu!!

12.06.2018

Gospodarzami są Samorządy Studenckie: Akademii Sztuk Teatralnych Filia we Wrocławiu, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
W ramach Festiwalu, 20 czerwca 2018 r., o godz. 14.00 , w Sali 230 pokażemy spektakl HOLOUBEK SYN PICASSA- opieka pedagogiczna Teresa Sawicka, a o 15.15, w Sali Studio -DZIWACZKI w reż. Nataszy Sołtanowicz.

MIKSTURY KULTURY, to cykl koncertów, występów i wystaw organizowanych przez samorządy wyższych szkół artystycznych, stawiający na eklektyzm sztuk, ich wzajemne przenikanie i przede wszystkim współpracę pomiędzy młodymi twórcami z branży szeroko pojętej sztuki i kultury.
Jest to alternatywne wydarzenie – inicjowane i organizowane przez studentów dla innych studentów mających podobne aspiracje i chęci współpracy poprzez promocję artystów młodego pokolenia.
Festiwal organizowany jest we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Forum Studentów Uczelni Artystycznych, zrzeszających akademie i uniwersytety artystyczne w Polsce.

https://www.facebook.com/events/1499008043555786/

https://www.facebook.com/MiksturyKultury/