„Kaczątko” reż. Dorota Bator na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Lalkarskich w Białymstoku | 22.06.2016
15.06.2016
Zapraszamy do Białegostoku na pokaz „Kaczątka” reż. Dorota Bator! Spektakl dla dzieci zaprezentujemy podczas VIII Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich „lalkanielalka” organizowanego przez Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Białostocki Teatr Lalek oraz Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy. „Kaczątko” wystąpi na scenie teatru szkolnego Akademii Teatralnej w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 14 w środę, 22 czerwca 2016 roku o godzinie 10:00 oraz 12:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po okazaniu wejściówki.
KACZĄTKO
wg Hansa Christiana Andersena
reżyseria: Dorota Bator
scenografia: Edyta Łęcka
muzyka: Piotr Bednarczyk
występują: Iga Bancewicz, Julia Rzepecka, Kornel Sadowski, Tomek Tywoniuk
opis spektaklu:
Na trzecim piętrze, w czarnej sali pojawia się kaczątko. Jest (za) duże. A z minuty na minutę staje się jeszcze większe, brzydsze i dziwniejsze. Jest tylko jedna rzecz, która mu wychodzi…
zwiastun: https://vimeo.com/170695814
czas trwania: 25 minut
Spektakl zrealizowany przez studentów II i III roku Wydziału Lalkarskiego w ramach zajęć „Reżyseria teatru lalek”.