Klasyka-od-nowa | Nagroda dla najlepszego spektaklu dla Gabriela Gietzkyego

22.04.2026

W zeszły piątek poznaliśmy laureatów IV. MFTL „Klasyka Od-Nowa” w Będzinie!
Nagroda dla najlepszego spektaklu powędrowała do „Folwarku zwierzęcego” w reżyserii Gabriela Gietzky’ego – naszego wykładowcy!

To w pełni zasłużone wyróżnienie dla spektaklu, który zachwyca formą, porusza treścią i pokazuje siłę współczesnego teatru. Wielkie ukłony dla reżysera oraz całego zespołu za niezwykłą pracę i artystyczną odwagę!

Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej inspiracji!