Komunikat w sprawie działalności Akademii i Teatru AST w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

11.03.2020

[AKTUALIZACJA 12.03.2020]

 

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie Teatru AST,

w związku z wczorajszą informacją oraz zmianą sytuacji oraz zarządzeniem Rektor AST nr 8/2020 pragniemy poinformować, że:

1. Zajęcia dydaktyczne w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Filii we Wrocławiu zostają zawieszone do odwołania, które może nastąpić nie wcześniej niż 25 marca br.

2. Spektakle Teatru AST zostają zawieszone do do odwołania, które może nastąpić nie wcześniej niż 25 marca br. Procedura zwrotu biletów nie uległa zmianie: osoby, które zakupiły bilety przez internet powinny wysłać do nas maila z załączonym biletem oraz w treści zawrzeć numer konta, na który mamy dokonać zwrotu, natomiast osoby, które zakupiły bilety bezpośrednio w kasie powinny udać się do nas z biletem oraz paragonem. Kasa pozostaje czynna w godzinach 10 – 13 od poniedziałku do piątku. Zmianie uległ natomiast termin dokonywania zwrotów – będą one realizowane do końca marca. Nie mamy też mimo wszystko możliwości, by zakupiony bilet mógł być ważny na spektaklu w innym terminie, dlatego osoby zainteresowane innymi terminami spektakli będziemy informować w pierwszej kolejności.

Najmocniej przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość

 


 

 


 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie Teatru AST,

 

w związku z uchwałą nr 19/2020 KRUWiO oraz decyzją polskiego rządu pragniemy poinformować, że:

 

1. Zajęcia dydaktyczne w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Filii we Wrocławiu zostają odwołane do dnia 25 marca br.

2. Spektakle Teatru AST zostają odwołane do dnia 25 marca br. Prosimy zatem by:

– osoby, które zakupiły bilety przez internet przesłały je na adres mailowy: ast@ast.wroc.pl wraz z numerem konta, na który mamy dokonać zwrotu;

– osoby, które zakupiły bilety gotówką lub kartą w kasie Teatru udały się do kasy, która czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 13 oraz na godzinę przed każdym planowanym rozpoczęciem odwołanego spektaklu z biletem oraz paragonem.
Zwroty realizowane będą do końca kwietnia 2020 roku.

 

Dla wszystkich odwołanych spektakli poszukujemy nowych terminów. Bilety zachowują ważność na kolejny odpowiadający Państwu termin spektaklu, więc jeśli zechcą Państwo zachować bilet prosimy o kontakt, by przy opracowaniu repertuaru na kwiecień móc zarezerwować dla Państwa miejsca.

Najmocniej przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość