Konferencja naukowa „MONO/DUO/EKO”
01.07.2024
Z przyjemnością informujemy, że w terminie 29,30 listopada i 1 grudnia 2024 roku w naszej bytomskiej Filii odbędzie się konferencja naukowa „MONO/DUO/EKO”, przygotowywana w ramach realizacji projektów badawczych kierownictwem dr Agnieszki Przepiórskiej-Frankiewicz i dra Pawła Palcata (AST/PB/2024/6 oraz AST/PB/2024/12).
Organizują ją wspólnie Wydział Teatru Tańca (Filia w Bytomiu) oraz Wydział Lalkarski (Filia we Wrocławiu). Jej tematyka dotyczyć będzie fenomenu monodramu i duodramu (także w kontekście choreograficznym) oraz szeroko rozumianej relacji człowieka z przyrodą a utrzymana będzie w duchu ekokrytyki.
W ramach konferencji zaprezentowane zostaną aż trzy przedstawienia i odbędą się warsztaty dla studentów.
Prosimy rezerwować terminy i … śledzić kolejne informacje.
