Konferencja naukowa „MONO/DUO/EKO”

01.07.2024

Z przyjemnością informujemy,  że w terminie 29,30 listopada i 1 grudnia 2024 roku w naszej bytomskiej Filii odbędzie się konferencja naukowa „MONO/DUO/EKO”, przygotowywana w ramach realizacji projektów badawczych kierownictwem dr Agnieszki Przepiórskiej-Frankiewicz i dra Pawła Palcata  (AST/PB/2024/6 oraz AST/PB/2024/12).

Organizują ją wspólnie Wydział Teatru  Tańca (Filia w Bytomiu) oraz Wydział Lalkarski (Filia we Wrocławiu). Jej tematyka dotyczyć będzie fenomenu monodramu i duodramu (także w kontekście choreograficznym) oraz szeroko rozumianej relacji człowieka z przyrodą a utrzymana będzie w duchu ekokrytyki.

W ramach konferencji zaprezentowane zostaną aż trzy przedstawienia i odbędą się warsztaty dla studentów.

Prosimy rezerwować terminy i … śledzić kolejne informacje.

Banner konferencji. Abstrakcyjna grafika z nazwą oraz datami.