„KTO SIĘ BOI PANI EŚ” NA XXX FESTIWALU SZTUKI LALKARSKIEJ W BIELSKU-BIAŁEJ!

08.10.2024

10 października na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej zobaczymy spektakl Studentek i Studentów Wydziału Lalkarskiego w reżyserii Adrianny Maliszewskiej, „Kto się boi Pani Eś”!

Gramy 10 października o 18:00 w Teatrze Lalek Banialuka!

Więcej o spektaklu
Więcej o festiwalu