MIESIĄC DUMY!

03.06.2025

Czerwiec wchodzi na scenę… z Dumą!

Kurtyna w górę!
Na naszej teatralnej scenie wszyscy mają głos, a każda tożsamość, każda historia i każda miłość zasługuje na brawa na stojąco.

W czerwcu gramy spektakl pod tytułem: Równość, Radość, Różnorodność  i zapewniamy, że to przedstawienie nie schodzi z afisza przez cały rok!

Dla społeczności LGBT+ – jesteśmy dla Was i razem z Wami!
Bo teatr – jak życie – staje się najpiękniejszy, gdy jest autentyczny, kolorowy i wolny!

Kochaj. Mów swoją prawdę. Bądź sobą – zawsze w głównej roli!

A za kulisami szepcze sam Wyspiański:
Trzeba być sobą – jak się jest kimś
(Wyzwolenie)

Tęcza stylizowana na plakat AST!