MIESIĄC DUMY!
03.06.2025
Czerwiec wchodzi na scenę… z Dumą!
Kurtyna w górę!
Na naszej teatralnej scenie wszyscy mają głos, a każda tożsamość, każda historia i każda miłość zasługuje na brawa na stojąco.
W czerwcu gramy spektakl pod tytułem: Równość, Radość, Różnorodność i zapewniamy, że to przedstawienie nie schodzi z afisza przez cały rok!
Dla społeczności LGBT+ – jesteśmy dla Was i razem z Wami!
Bo teatr – jak życie – staje się najpiękniejszy, gdy jest autentyczny, kolorowy i wolny!
Kochaj. Mów swoją prawdę. Bądź sobą – zawsze w głównej roli!
A za kulisami szepcze sam Wyspiański:
Trzeba być sobą – jak się jest kimś
(Wyzwolenie)
