„Na arce o ósmej” reż. A. Błaszczak na Forum Młodej Reżyserii w Krakowie | 19.11.2016
14.11.2016
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie, kolejnej edycji Forum Młodej Reżyserii, które odbędzie się w Krakowie w dniach od 18 do 20 listopada 2016 roku. PWST Filia we Wrocławiu zaprezentuje spektakl „Na arce o ósmej” reż. Aga Błaszczak w sobotę, 19 listopada o godzinie 15:00 na Scenie Eksperymentalnej PWST przy ul. Warszawskiej 5.
Ulrich Hub
NA ARCE O ÓSMEJ
reżyseria: Aga Błaszczak – IV rok Wydziału Lalkarskiego PWST w Krakowie Filia we Wrocławiu
opieka artystyczna: mgr Jerzy Jan Połoński
muzyka: Marcin Król
scenografia: Katarzyna Leks
światło: Julia Rzepecka
występują: Iga Bancewicz, Monika Stanek, Kornel Sadowski, Filip Niżyński
czas trwania: 45 min.
Troje młodych polarników o skrajnie różnych charakterach zostaje uwięzionych w samym środku Antarktydy. Trwa akcja poszukiwawcza, ale od wielu dni z młodymi naukowcami nie ma żadnego kontaktu. Jedyną szansą na ratunek okazuje się być Bóg, którego każdy rozumie inaczej i tajemnicza Arka, na którą mogą wsiąść tylko dwa egzemplarze z każdego gatunku…