Na sprzedaż willa na Krzykach pod działalność usługową

12.12.2018

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie sprzeda  wolnostojący budynek z początku XX wieku usytuowany w zachodniej części dzielnicy Borek na skrzyżowaniu ulic Jastrzębiej i Racławickiej. Bardzo dogodnie skomunikowany, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Działka jest w całości ogrodzona. Na jej terenie znajduje się niewielki parking i ogród.
Budynek ma cztery kondygnacje (przyziemie, dwie kondygnacje naziemne, poddasze użytkowe, nieużytkowy strych). Jest przyłączony do sieci miejskiej wod.-kan., c.o., gazowej, telefonicznej i energii elektrycznej. W willi znajduje się dziewięć sporej wielkości pomieszczeń, obecnie wykorzystywanych jako sale lekcyjne, sześć  pomieszczeń biurowych (każde wielkości ok. 15 m² ), ponadto sala wykorzystywana na potrzeby stołówki, dwie szatnie i liczne pomieszczenia techniczne.
 
Budynek wpisany do rejestru zabytków miasta Wrocławia pod numerem rejestru – A/2648/415/WM. Nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

adres nieruchomości:  Wrocław, ul. Jastrzębia 18-20,
 
oznaczenie nieruchomości:  księga wieczysta nr WR1K/00093695/6, działka nr 20, AM-1, obręb Borek,
 
powierzchnia nieruchomości gruntowej:  1.642,00 m2,
 
powierzchnia użytkowa budynku:  1.102,30 m2,
 
cena: 7.052.000 zł netto (słownie: siedem milionów pięćdziesiąt dwa tysiące złotych)
 
obciążenia nieruchomości: brak

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: zamowienia@ast.wroc.pl 

Zachęcamy też do wirtualnego spaceru po oferowanym budynku: http://zwysoka.pl/ast_jastrzebia/