Nagroda POLUNIMY dla Pawła Kuźmy!
22.03.2018
Paweł Kuźma, NASZ ABSOLWENT, obecnie aktor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu otrzymał nagrodę Polunimy dla młodych aktorów i został najbardziej obiecującym aktorem-lalkarzem młodego pokolenia.
Paweł, bardzo serdecznie Ci gratulujemy![]()