Narodowe święto Bibliotekarek i Bibliotekarzy!
08.05.2026
Z okazji Narodowego Święta Bibliotekarek i Bibliotekarzy składamy wszystkim pracującym osobom w bibliotekach najserdeczniejsze życzenia – niegasnącej pasji, satysfakcji z pracy oraz nieustannej inspiracji płynącej z książek i spotkań z ludźmi.
Przy okazji, w TYGODNIU BIBILOTEK zapraszamy na spotkanie naszego Klubu Książki 14 maja, poświęcone powieści „Nagi sad” autorstwa Wiesława Myśliwskiego w czytelni biblioteki AST Wrocław.
