Narodowe święto Bibliotekarek i Bibliotekarzy!

08.05.2026

Z okazji Narodowego Święta Bibliotekarek i Bibliotekarzy składamy wszystkim pracującym osobom w bibliotekach najserdeczniejsze życzenia – niegasnącej pasji, satysfakcji z pracy oraz nieustannej inspiracji płynącej z książek i spotkań z ludźmi.

Przy okazji, w TYGODNIU BIBILOTEK zapraszamy na spotkanie naszego Klubu Książki 14 maja, poświęcone powieści „Nagi sad” autorstwa Wiesława Myśliwskiego w czytelni biblioteki AST Wrocław.