Nowi doktorzy w gronie Wydziału Lalkarskiego!
20.05.2025
Z radością informujemy, że absolwenci Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie oraz AST we Wrocławiu a teraz pedagodzy naszej Filii, Beniamin Maria Bukowski oraz Bogna Woźniak-Joostberens od wczoraj mogą posługiwać się tytułem doktora!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym i naukowym!
Promotorami rozpraw byli odpowiednio:
dr hab. Olga Katafiasz
prof. dr hab. Krzysztof Grębski
