Panel „Piosenka aktorska” – rozmowy niekontrolowane
03.02.2025
Z okazji 45-lecia Wydziału Aktorskiego AST Wrocław w sobotę, 1 lutego 2025, odbyło się wyjątkowe spotkanie z absolwentami Akademii Sztuk Teatralnych, którzy na przestrzeni lat współtworzyli wrocławski Teatr Muzyczny Capitol.
W rozmowie udział wzięli:
- Konrad Imiela – obecny dyrektor artystyczny Teatru Muzycznego Capitol,
- Wojciech Kościelniak – były dyrektor teatru, wybitny reżyser spektakli muzycznych w całej Polsce,
- Michał J. Bajor, Adrian Kąca, Mateusz Kieraś, Mariusz Kiljan, Agnieszka Oryńska, Mikołaj Woubishet, Justyna Woźniak, Bogna Woźniak-Joostberens.
W spotkaniu, które prowadził prof. Jerzy Bielunas nie zabrakło wzruszających momentów – dla każdego z panelistów odtworzono piosenkę sprzed lat, przywołując wspomnienia i emocje związane z ich artystyczną drogą.
Dziękujemy też za relację Wirtualna Kultura.








