PODZIĘKOWANIA DLA PANI PROREKTOR!
05.09.2024
Uczelniane stery przejęły już nowe władze, ale z ogromnym uznaniem i wdzięcznością wspominamy Prorektorkę, prof. dr hab. Elżbietę Czaplińską-Mrozek. Jej zaangażowanie, mądrość i serdeczność przez lata były kluczowe dla naszego wspólnego rozwoju. Dziękujemy za lata inspirującego przywództwa i partnerskiej współpracy, która zostawiła trwały, pozytywny ślad w życiu naszej społeczności akademickiej.
Dorobek Pani Profesor na długo pozostanie inspiracją dla nas wszystkich. Życzymy pani Profesor samych sukcesów w nowych wyzwaniach! Dziękujemy, Pani Profesor!

Fot. Grzegorz Gołębiowski
