Spektakl „Trudni ludzie” na imprezie charytatywnej w Teatrze Zdrojowym w Polanicy Zdrój | 23.09.2016

20.09.2016

Spektakl studentów PWST pt. Trudni ludzie reż. Ewelina Paszke-Lowitzsch pokażemy w słusznej sprawie podczas imprezy charytatywnej organizowanej przez Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy Zdrój.

Pokaz odbędzie się 23 września o godzinie 19:00, natomiast Państwo możecie wziąć udział w zbiórce pieniędzy na operację serca Szymka Lewandowskiego, która powinna się odbyć do końca tego roku. Każda akcja dająca możliwość zbiórki środków na ten kosztowny zabieg przybliża go do spełnienia największego marzenia, jakim jest życie…

Rezerwacja miejsc: tel.: 748690643, e-mail: rezerwacje@teatr.polanica.pl.

Josef Bar – Josef
„TRUDNI LUDZIE” 
Reżyseria: Ewelina Paszke- Lowitzsch
Występują dobrzy ludzie: Wiktoria Czubaszek, Mateusz Barta, Tomasz Tywoniuk

Spektakl Trudni ludzie Jozefa Bar Josefa to efekt pracy koła naukowego prowadzonego przez dr Ewelinę Paszke – Lowitzsch, aktorkę Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Procesem twórczym studentów  można nazwać próby znalezienia  istoty dialogu scenicznego-niełatwego elementu składowego spektakli teatralnych. Uczciwego partnerstwa, prawdy scenicznej.

Barwna komedia niełatwych osobowości, które w zetknięciu ze sobą tworzą spięcia, trudne chemiczne związki, wybuchowe reakcje. Tematy podejmowane przez bohaterów – na pozór błahe, urastają rangą najwyższym wzniosłym ideom. Trzy charaktery, trzy odrębne światy  spotykają się w jednym miejscu tworząc paletę nieoczywistości i sprzeczności, która momentami gęstnieje i opada budując trudną sinusoidę scenicznych zdarzeń.

Źródło: http://teatr.polanica.pl/2016/09/trudni-ludzie-spektakl-charytatywny/