Studenci Wydziału Lalkarskiego z dofinansowaniem z Funduszu Aktywności Studenckiej

03.07.2020

Studenci III roku Wydziału Lalkarskiego: Urszula Gołdowska, Dominika Hudziec, Maciej Łabaz i Michał Rybak wraz z opiekunem Koła Naukowego prof. dr hab. Krzysztofem Grębskim otrzymali dofinansowanie w ramach Funduszu Aktywności Studenckiej na projekt Sensorium – podróż przez zmysły”.

Realizując projekt chcemy wnieść przeżycie teatralne na inny poziom poprzez eksplorowanie nowych, pozawizualnych przestrzeni w teatrze. Wykorzystując środki teatru lalek i teatru formy oraz nowe technologie stworzymy opowieść, której można doświadczyć jedynie poprzez postrzeganie zmysłowe, wykorzystując dotyk, węch i słuch” – relacjonują studenci.