STUDENTKI AST NOMINOWANE DO WROCŁAWSKIEJ NAGRODY „ARLEKIN”!
20.03.2024
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru we Wrocławiu przyznane zostaną nagrody Arlekin 2024. To wyróżnienie przyznawane artystom teatralnym, których nominuje samo środowisko!. Wyróżnienie w sześciu różnych kategoriach ma zostać wręczone w tym roku po raz pierwszy. Poza pamiątkową grafiką nawiązującą do rzeźby „Arlecchino” Alessandro Mendiniego stojącą przed wrocławskim Capitolem, laureaci otrzymają po 5 tys. zł ufundowane przez Prezydenta Wrocławia.
Niezmiernie nam miło poinformować, że wśród nominowanych są także studentki AST we Wrocławiu!
W kategorii „debiuty” na nagrodę mają szansę.
Sofia Onishchenko, Daria Bogdan, VasylynaMartseniuk, czyli Teatr GAS za spektakl „Historię Ukrainy”
oraz
Gabriela Gola za rolę w spektaklu „Żyję!”
Gratulujemy i trzymamy kciuki!
WIĘCEJ INFORMACJI

