STYPENDIA PREZYDENTA WROCŁAWIA!

10.10.2024

Dziś Studentki i Studenci Akademii Sztuk Teatralnych, Filii we Wrocławiu, zostali uhonorowani Stypendiami Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości i edukacji artystycznej dla młodych, utalentowanych Wrocławian!

W gronie laureatów znaleźli się Studentki i Studenci AST.

  • Dominika Banaszek
  • Zofia Bąk
  • Jan Dusza
  • Natalia Dudziak
  • Maria Głubisz
  • Eryk Herbut
  • Natalia Herman
  • Maja Haliniak
  • Arkadiusz Jaskot
  • Filip Kubala
  • Olga Mleczko
  • Marcin Nowicki
  • Sofia Onishchenko
  • Maria Pisera
  • Zofia Pinkiewicz
  • Natalia Podyma
  • Jakub Sendek
  • Do Viet Anh
  • Karol Wnuk
  • Oliwia Zalewa
  • Jagoda Zimała

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!