STYPENDIA PREZYDENTA WROCŁAWIA!
10.10.2024
Dziś Studentki i Studenci Akademii Sztuk Teatralnych, Filii we Wrocławiu, zostali uhonorowani Stypendiami Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości i edukacji artystycznej dla młodych, utalentowanych Wrocławian!
W gronie laureatów znaleźli się Studentki i Studenci AST.
- Dominika Banaszek
- Zofia Bąk
- Jan Dusza
- Natalia Dudziak
- Maria Głubisz
- Eryk Herbut
- Natalia Herman
- Maja Haliniak
- Arkadiusz Jaskot
- Filip Kubala
- Olga Mleczko
- Marcin Nowicki
- Sofia Onishchenko
- Maria Pisera
- Zofia Pinkiewicz
- Natalia Podyma
- Jakub Sendek
- Do Viet Anh
- Karol Wnuk
- Oliwia Zalewa
- Jagoda Zimała
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dominika Banaszek 
Zofia Bąk 
Olga Mleczko 
Sofiia Onishchenko 
Zofia Pinkiewicz 
Jakub Sendek 
Laureaci z Panią Prorektorką 
Laureaci!