Sukces spektaklu #*UG$”

30.03.2026

Sukces Studentów Wydziału Lalkarskiego!

Spektakl *#UG$* odniósł ogromny sukces na festiwalach teatralnych! Zdobył Grand Prix na Festiwalu „Piąta Garderoba” w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury oraz drugie miejsce podczas Ogólnopolskich Spotkań Amatorskich Teatrów Dramatycznych, Publicystycznych, Teatrów Poezji i Kabaretów w Nyskim Domu Kultury!

Co więcej, spektakl powstał na bazie etiudy przygotowanej w ramach zajęć z przedmiotu „Gra Aktorska Lalką Mimiczną” – tym bardziej gratulujemy kreatywności i pracy zespołowej!

Obsada:
Tomasz Sordyl
Miłosz Dutkiewicz
Julia Pałczyńska

Reżyseria:
Miłosz Dutkiewicz
Julia Pałczyńska
Kacper Zając
Tomasz Sordyl

Światło i muzyka:
Dominika Piotrowska
Maja Haliniak

Trójka uśmiechniętych młodych ludzi stoi na deskach sceny na tle czarnej kurtyny. Mężczyzna po lewej w okularach i szarym t-shircie trzyma czarny dyplom z napisem „Grand Prix” dla Teatru Kym Wrocław za spektakl „HUG”. Kobieta w środku, ubrana w bordową bluzę, trzyma w dłoniach drewnianą statuetkę o nieregularnym kształcie. Mężczyzna po prawej ma na sobie czarną bluzę z kapturem i okulary. Wszyscy wyglądają na dumnych i zadowolonych z wygranej na Festiwalu Teatralnym „Piąta Garderoba”.