UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO!
15.10.2024
Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy rok akademicki! Mieliśmy okazję uczestniczyć aż w dwóch inauguracjach. Rano w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego spotkały się trzy wrocławskie uczelnie artystyczne: Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych oraz AST. Wykład inauguracyjny wygłosił Jan Klata – wybitny reżyser teatralny.
Po południu, na naszej dużej scenie, przywitaliśmy nowe osoby studenckie w naszej społeczności, a także wręczono prestiżowe nagrody rektorskie.
Nowym Studentkom i Studentom życzymy niezapomnianych doświadczeń i satysfakcji z realizacji swoich artystycznych pasji.
Gratulacje dla także debiutujących władz AST, szczególnie Prorektorki dr hab. Eweliny Ciszewskiej i Rektora dr hab. Grzegorza Mielczarka!
Niech to będzie wspaniały rok pełen artystycznych sukcesów i inspiracji!

Prorektorka Ewelina Ciszewska oraz Rektor Grzegorz Mielczarek wręczają nagrodę rektorską ustępującej Prorektorce. prof. Elżbiecie Czaplińskiej-Mrozek 
Prorektorzy i Rektorzy Uczelni artystycznych Wrocławia 
Jan Klata podczas wykładu Inauguracyjnego 
Janek Kowalewski 
Prorektorka Ewelina Ciszewska i Grzegorz Mielczare 
Senat AST 
Studentki i Studenci podczas ślubowania

Prorektorka AST 
I rok! 
Rektor Grzegorz Mielczarek i Prorektorka Ewelina Ciszewska