UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO!

15.10.2024

Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy rok akademicki! Mieliśmy okazję uczestniczyć aż w dwóch inauguracjach. Rano w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego spotkały się trzy wrocławskie uczelnie artystyczne: Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych oraz AST. Wykład inauguracyjny wygłosił Jan Klata – wybitny reżyser teatralny.

Po południu, na naszej dużej scenie, przywitaliśmy nowe osoby studenckie w naszej społeczności, a także wręczono prestiżowe nagrody rektorskie.

Nowym Studentkom i Studentom życzymy niezapomnianych doświadczeń i satysfakcji z realizacji swoich artystycznych pasji.
Gratulacje dla także debiutujących władz AST, szczególnie Prorektorki dr hab. Eweliny Ciszewskiej i Rektora dr hab. Grzegorza Mielczarka!

Niech to będzie wspaniały rok pełen artystycznych sukcesów i inspiracji!