Uroczysta Promocja Doktorów i Doktorów Habilitowanych | 13.05.2024
14.05.2024
Wczoraj, 13 maja br., w Auli Leopoldina we Wrocławiu odbyła się Uroczysta Promocja Doktorów Uroczysta Promocja Doktorów i Doktorów Habilitowanych Sztuki.
Podczas uroczystości dyplomy Doktorów Habilitowanych odebrali Joanna Gerigk i Tomasz Maśląskowski, dyplomy doktorów Mateusz Barta, Piotr Łukaszczyk i Paweł Palcat.
Gratulujemy!

Poczet Szandarowy prowadzi orszak. 
Przemawia Rektorka AST, Dorota Segda. Obok niej rektor AM, Krystian Kiełb oraz Rektor ASP, Wojciech Pukocz 
Dorota Segda z kwiatami. 
Piotr Łukaszczyk, Paweł Palcat i Mateusz Barta 
Tomasz Maśląkowski i Joanna Gerigk. 
Piotr Łukaszczyk odbiera dyplom doktora 
Paweł Palcat odbiera dyplom doktora 
Mateusz Barta odbiera dyplom doktora 
Tomasz Maśląkowski odbiera Dyplom Doktora Habilitowanego 
Joanna Gerigk odbiera Dyplom Doktora 
Rektorki, dziekanki i doktorzy oraz doktorzy habilitowani!
fot. Piotr Pawlak