Wrocławskie uczelnie wspólnie rozpoczęły rok akademicki 2025/2026
02.10.2025
Wrocław uroczyście rozpoczął rok akademicki 2025/2026!
Na Rynku zabrzmiał studencki hymn w wykonaniu 250-osobowego chóru!
Wcześniej w Auli Leopoldina odbyła się immatrykulacja studentów i wręczenie Wrocławskiej Nagrody Naukowej, którą otrzymali prof. Krzysztof Abramski, prof. Janusz Degler i prof. Bogusław Fiedor.
W barwnym orszaku z uczelni na Rynek przeszli studenci, rektorzy i przedstawiciele władz miasta.
AST reprezentowały:
Prorektorka dr hab. Ewelina Ciszewska
Dziekanki – prof. dr hab. Bożena Klimczak i dr Anna Guzik
Nowy rok akademicki we Wrocławiu – czas start!
fot. Michał Pietrzak
WIĘCEJ INFORMACJI




