Zofia Pinkiewicz laureatka konkursu w Olsztyńskim Teatrze Lalek!
01.04.2026
Studentka Reżyserii, Zofia Pinkiewicz, została laureatką konkursu dla Debiutantów, organizowanego przez Olsztyński teatr Lalek. Jej projekt spektaklu pt.
„On/Off” został najwyżej oceniony przez komisję konkursową i uznany za najbardziej oryginalny, spójny artystycznie oraz posiadający duży potencjał realizacyjny. Koncepcja została zarekomendowana do realizacji w sezonie artystycznym 2026/2027.
To dla nas ogromna satysfakcja widzieć, jak nasi studenci rozwijają swoje artystyczne ścieżki i odnoszą pierwsze znaczące sukcesy!Zofii serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację spektaklu!
